فروشگاه ویپ ایران، بزرگترین مرجع فروش دستگاه ویپ (الکترواسموک - سیگار الکتریکی) و مایع (ایجوس) آنها و همچنین قطعات یدکی و مورد نیاز آنها در کشور می باشد.تیم اجرایی ما متشکل از کارشناسان با تجربه پشتیبانی و فروش، راهنمایی قبل از خرید و پشتیبانی بعد از خرید به هموطنان گرامی را ارائه میدهند.
ما با کسب مجوزهای مربوطه از وزارت صنایع و معادن و همچنین وزارت ارشاد اسلامی، اقدام به فروش حضوری در شو روم و فروش آنلاین تمامی محصولات در وب سایتمان میکنیم و با ارسال سریع در شهر تهران و پست سریع در تمام شهرهای کشور، کالا خریداری شده رو به دست مشتریانمان میرسونیم .به واسطه ی مشتریان گرانقدری که داریم در حال حاضر به بزرگترین مرجع فروش و آموزش در کشور تبدیل شدیم و تمام سعی تیم ویپ ایران، بر این است که همیشه جایگاهمون رو در میان شما حفظ کنیم. از افتخارات ویپ ایران، این است که با کسب اعتماد، نماینده رسمی بسیاری از شرکت های مطرح تولید ویپ و ایجوس در دنیا هستیم که به طور مستقیم توزیع کننده محصولات این برند ها در کشور هستیم.
در ادامه مفتخریم که به عرض شما برسانیم با توجه به بازار بسیار عجیبی! که در حال حاضر در کشور راجع به دستگاه های ویپ و ملزومات آن حاکم است، ما 100 درصد به شما گارانتی فروش دستگاه های اورجینال و با بهترین برند ها را میدیم و با خیال راحت میتونید از فروشگاه خرید کنید.

شو روم (محل فروش حضوری) فروشگاه در دی ماه 1397 در شمال تهران افتتاح شد و از آن پس مشتریان عزیزمون میتوانند با مراجعه به این محل به صورت حضوری مراجعه و خرید نمایند. ما در ویپ ایران شاهد هزاران لبخند رضایت از انتخاب این روش برای خروج از سیگار کشیدن از خریداران بوده ایم و این لبخند ها و احساس رضایت بخش از طرف مشتریانمان، مهمترین دلیلی است که باعث خوشنودی و احساس افتخار ما میشه. در نهایت از شما سپاسگذاریم که فروشگاه ویپ ایران را برای راه خروج از دخانیات و سیگار انتخاب کردید.

لازمه بدونید ویپ ایران، توزیع کننده رسمی معروفترین و بهترین برند های محصولات ویپ شرکت های مطرح در دنیا مثل اسموک - وپرسو - اسپایر - نیکد ۱۰۰ - ویسمک - کانگرتک - دینرلیدی - وی گاد - کایلو - روتلس - نستی -  وپشیو - مایلی، ویپ اونلی و  ... در کشور است.

ساعت مراجعه حضوری ( با هماهنگی قبلی) : هر روز از ساعت 15 تا 20  به غیر از جمعه ها

 


About VapeIran Store


VapeIran Store is the biggest stores of Vaporizers and E-Liquids in Tehran - Capital of IRAN. vepeiran.com is your site which is based on the truth, transparency, strict product standards . Besides, it is the best way through which any smoker can find the answer of all questions .our business is not about big clouds (even though we like them) but it provides a space for the people who are new vapers in order to learn what vaping is and purchase the products which work properly. For other ones , it's about knowing that the people you're putting your faith in are invested in the future of the industry
We are official partners of Cosmic Fog company and official distributor some other companies in the world like Smok,Vaporesso,Aspire,Naked100,Wismec,Kangertech,Dinnerlady,VGOD,Kilo Eliquid,Ruthless,Vaptio and MyleVapor, VapeOnly ,etc
You can buy everything you want in our shop and stay in home or your room in hotel and waiting for our delivery team is coming to you

 

VapeIran's Licenses

ویپ ایران نماینده رسمی برندهای معروف ویپ و ایجوس در دنیاست، بعضی از اون معرفی نامه ها رو میتونید ملاحضه کنید: